Kwiatowa poczta w Toruniu

Kwiatowa poczta w Toruniu

No Comments on Kwiatowa poczta w Toruniu

KwiatyKwiaty są tym elementem życia każdego z nas, dzięki któremu wyrażamy nasze uczucia. Wręczamy je przy różnych okazjach jakie nas, naszą rodzinę i znajomych spotykają. Kwiaty w koszu, bukiety z różnego rodzajów kwiatów, a może tylko 1 róża? Takimi kompozycjami kwiatowymi obdarowujemy podczas urodzin, imienin, a także np. podczas oświadczyn czy przeprosin. Natomiast wieńce i wiązanki pogrzebowe to ten rodzaj aranżacji, którym żegnamy w ostatnim pochodzie naszych bliskich i znajomych.

Kwiatowa poczta, która świadczy usługi na terenie Torunia (praktycznie wszystkie dzielnice Torunia takie jak np. Skarpa, Rubinkowo, Rudak, Podgórz, Starówka, Bydgoskie Przedmieście) oraz w obrębie 25 km od miasta (np. Lubicz lub Przysiek) dostarczy świeże aranżacje kwiatowe zawsze na czas, zawsze według wskazówek Zamawiającego, zawsze według oprawy zaleconej przez Zlecającego lub standardowej oprawy stosowanej przez kwiaciarnię.

Kwiaciarnia internetowa pozwala zamówić aranżacje kwiatowe, które są dostępne zarówno w gotowym katalogu jak i pozwala zamówić nietypowe aranżacje kwiatowe, które można szeroko opisać w formularzu zamówienia. Nie ma potrzeby rejestracji, a liczba pól do wypełnienia jest absolutnie minimalna, która jest wymagana do poprawnego wykonania realizacji przesyłki  kwiatowej. Nowoczesny system, który został napisany od podstaw i wdrożony w kwiaciarni internetowej pozwala na bieżące informowanie Zlecającego poprzez e-mail oraz SMS o aktualnym statusie zamówienia, w tym także o doręczeniu przesyłki (kilka minut po doręczeniu).

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Back to Top