Drukarnia Internetowa

Drukarnia Internetowa

No Comments on Drukarnia Internetowa

Drukarnia Internetowa, to nowa zupełnie nowa jakość zamawiania takich produktów jak np. wizytówki, notesy, kalendarze, teczki ofertowe, kartki pocztowe czy banery. Ograniczenie kosztów obsługi i prowadzenia sprzedaży przez internet, umożliwia zaproponowanie niespotykanie niskich cen przy zachowaniu bardzo dobrej jakości druku offsetowego oraz najwyższej jakości materiałów i papierów.

Wizytówki mogą być zastosowane w standardowy sposób, jako prezentacja firmy, jej przedstawiciela, ale też jako karnety, metki, czy też mini-zaproszenia (w połączeniu z bigowaniem)

Oferta zaprezentowana w dobrze zaprojektowanej teczce ofertowej nie tylko podniesie jej atrakcyjność, poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów, co pozwoli w odpowiednim czasie sięgać po właściwe.
Drukowane przez nas teczki posiadają także miejsce na umieszczenie biznes Karty lub wizytówki.

Notes to podstawowy element wyposażenia każdego biurka. Bardzo praktyczny do notowania krótkich informacji. Często kartkę z informacją wręczamy klientowi – notes z indywidualnym nadrukiem reklamowym jest świetną okazję do promocji firmy.

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Back to Top