Teczki ofertowe

Teczki ofertowe

No Comments on Teczki ofertowe

Teczki ofertowe są tym elementem w działalności każdej firmy, na który powinno się kłaść duży nacisk (jakość samego druku, użytego papieru jak i projekt graficzny). To dzięki teczkom ofertowym nasza firma jest postrzegana jako fachowa w podejściu do potencjalnego Klienta.

Zdecydowanie lepiej wygląda przedstawienie oferty w ładnej teczce aniżeli wydruk na zwykłym papierze zapakowany do koperty bądź wysłanie e-maila jakich tysiące krąży po sieci każdego dnia. To dzięki solidnie wykonanej teczce z zapadającym w pamięć projekcie, można zdobyć zaufanie Klientów – zarówno umocnienie marki u dotychczasowych jak i zaufanie u nowych.

Teczki ofertowe drukowane na nowoczesnych maszynach do druku offsetowego na papierze kredowym 350g, to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o jakość wykonania teczki.

Oprócz podstawowego druku powinno się także brać pod uwagę dodatkowe wykończenie, np. foliowanie i lakier punktowy, nazywany także wybiórczym UV, który uwidacznia detale projektu. Czasem na ciemnym tle można także wyłącznie zastosować sam lakier UV dla tekstu, hasła reklamowego lub logotypu – bez fizycznego zadruku. Ciemny, jednolity kolor tła (tzw. apla) pozwala na zdecydowanie lepszy wizualny odbiór przekazu lakieru UV.

About the author:

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.

Back to Top